Waiting on Wednesday (5)


...je meme pořádané Breaking the Spine, ve kterém jde o to představit knihy, co jsme ještě sice nečetli, ale nemůžeme se jich dočkat.


Sara Shepard
PRETTY LITTLE LIARS

Česká anotace:
Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do té holky, co je na škole nová. A Hanna dělá hrozné věci, aby byla stále krásná. Jenže od doby, co zmizela jejich kamarádka Alison, skrývají všechny před světem jedno mnohem horší tajemství.
Jak to můžu vědět? Jednoduše proto, že o nich vím úplně všechno – co strašného provedli v minulosti, i jaké pavučinky předou právě teď. Ptáte se, co je na tom zajímavého pro vás? Povím vám to.
Jistěže, Alison byla Alison. Její rameno bylo vždycky nablízku, když ses potřebovala vyplakat. Byla to ona, komu jsi volala, aby od nového kluka zjistila, jestli se mu líbíš. Byla to ona, kdo ti popravdě řekl, jestli ti džíny dělají velký zadek. Jenže to byla právě ona, koho se všechny bály. Ali o každé z nich věděla víc než kdokoli jiný. A znala i příběhy, které si všechny přály spálit – stejně jako tělo. Je to příšerná představa, že by Ali mohla být mrtvá, ale… pokud by skutečně byla, jejich tajemství by zůstala skryta. A tak tomu je už po tři roky.

Poslední dobou všecha meme trochu zanedbávám, tak se to dnes pokusím vylepšit... :) Pretty Little Liars jsem si přivezla z Anglie a docela se na ně třesu. Ale trochu se trápím a říkám si, že napřed musím dočíst ostatní věci, abych se na ně mohla vrhnout... Fakt jsem zvědavá :)

2 komentáře:

  1. Ano, ano.. :) Tahle stojí za přečtení!

    OdpovědětVymazat
  2. No to doufám, těším se na ni jak na Ježíška, proto to taky tak oddaluju :D

    OdpovědětVymazat