Posuď knihu podle obalu (7)

meme by Syki...


Thomas E. Sniegoski
PADLÍ ANDĚLÉ A LEVIATHAN

Oficiální anotace: Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že snad konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. To všechno se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi, a jeho závěr je celkem logický – totálně se zbláznil!
Pak se ale objeví dva velice podivní muži, kteří se ho snaží varovat před nebezpečím, jež mu hrozí, a navíc mu prozradí, že je Nephilim – syn smrtelnice a anděla, padlého anděla. Aaron se to pokouší odmítnout a popírá své nadpřirozené schopnosti. Ale musí se se svým dědictvím vyrovnat - a to rychle. Temné síly nabývají na moci a jsou odhodlány jej zničit… A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla.

No holky, co říkáte, není tahle obálka skvělá? :) Odhlédnu-li od objektu na ní, musím stále objektivně soudit, že je fakt povedená... jednoduchá, s pěkně vyřešeným fontem a barevností, zkrátka super. Když se podíváte na některé obálky z předešlého originálního vydání téhle knížky, je to rozhodně posun k lepšímu... :)

4 komentáře:

 1. já tuhle obálku žeru ♥ děsně se mi líbí i Padlí andělé 2 :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jojo, dvojka je taky moc povedená, stále je na co se koukat :D

  OdpovědětVymazat
 3. myslím, že od objektu na obálce odhlédnout nelze :D

  OdpovědětVymazat
 4. Hodně velký rozdíl od originálu :D je úžasná !♥ tu knihu si musím přečíst :)

  OdpovědětVymazat